Sme tu pre Vás od roku 2016. Poskytujeme priestor na spoločenské vyžitie, stretnutia i zábavu.
Môžete si u nás dať remeselné pivo, kvalitnú kávu, sypané čaje, ale aj miešané nápoje, alkohol, či vodné fajky.
V rámci priestoru nájdete otvorenú terasu, väčšiu spoločenskú miestnosť,
ale aj zašitú „herňu“. Priestor zdieľame s mexiským bistrom „Snack It“,
takže sa u nás môžete aj najesť. Atmosféra i zamestnanci sú u nás príjemní, ale darmo budeme písať,
treba prísť a overiť si to osobne. Na zdravie.

Atmosféra

Priateľská a tolerantná, tvoríme ju spolu s vami a hudbou.

Naša misia

Poskytovať ľuďom možnosť dopriať si kvalitné produkty v príjemnom prostredí. Vytvárame priestor pre príjemné posedenie, stretnutie, zábavu či hranie spoločenských hier. Káva, alko, nealko i vodné fajky na úrovni.Poskytovať ľuďom možnosť dopriať si kvalitné produkty v príjemnom prostredí. Vytvárame priestor pre príjemné posedenie, stretnutie, zábavu či hranie spoločenských hier. Káva, alko, nealko i vodné fajky na úrovni.

Priestor a lokalita

Trnava, roh Štefánikovej a Františkánskej ulice je miesto, kde nás nájdete. Náš podnik sa skladá zo spoločenskej miestnosti, „mini herne,“ baru a krytej i otvorenej terasy. Terasu poskytujeme aj priateľskému podniku „Snack It“ a teda mexické mňamky si dáte aj priamo u nás.

Káva a sypané čaje

Ponúkame výbornú kávu a nápoje z nej. Spolupracujeme s rodinnou pražiarňou a môžete si vybrať medzi 100% arabicou a blendom s robustou. Ponúkame aj alternatívne mlieka a kávu TO GO. Kvalitný zelený i čierny čaj, ovocné čaje, matcha či maté sú vždy čerstvé a sypané.

Bar a vodné fajky

Remeselné pivá, ale aj europivá nájdete u nás na výčape i vo fľašiach. Vlastné miešané drinky, klasické shoty, víno, ale aj lokálne Herbert sirupy pre vás pripravujeme s láskou a radosťou. Rôzne príchute a úrovne vodných fajok radi prispôsobime vašim požiadavkám.

Amnesia Trnava s.r.o., Štefánikova 26, 917 01 Trnava, IČO: 52471691